وبلاگ آموزشی سایت اسبداران ایران

اخبار سایت

وبلاگ اسبداران ایران نویسنده میپذیرد در صورت تمایل به شماره 100020002030 پیامک بفرستید.

پربازدید ترین مطالب ماه اخیر

دوره جامع آموزش تصویری اسب سواری برای اولین بار در ایرانبراي اولين بار در ايران ، جامع ترين و كاملترين پكيج آموزشي اسب سواري از مبتدي تا پيشرفته ، بر پايه جديد ترين و اصولي ترين متد روز دنيا ، توسط سايت اسبداران ايران ، به زبان فارسي تهيه شده است .

شما با استفاده از اين آموزش ميتوانيد در كمترين زمان و عدم نياز به صرف هزينه هاي سنگين كلاس سواركاري ، مطابق اصول روز دنيا سواركاري را به بهترين شكل ياد بگيريد .اطلاعات بیشتر ...
آموزش اسب سواری
مکان تبلیغات شما
adsads
adsads

دوره جامع آموزش ویدئویی اسب سواری


آموزش اسب سواری

دوره جامع آموزش اسب سواري 

 

براي اولين بار در ايران ، جامع ترين و كاملترين پكيج آموزشي اسب سواري از مبتدي تا پيشرفته ، بر پايه جديد ترين و اصولي ترين متد روز دنيا ، توسط سايت اسبداران ايران ، به زبان فارسي تهيه شده است .

سر فصل هاي دوره :

سر فصل ها

سر فصل ها

 

چرا اين مجموعه مورد نياز شما است؟

 

  •  هزينه ي بسيار كم :

شما با استفاده از اين آموزش ميتوانيد در كمترين زمان و عدم نياز به صرف هزينه هاي سنگين كلاس سواركاري ، مطابق اصول روز دنيا سواركاري را به بهترين شكل ياد بگيريد .

همانگونه كه مستحضر هستيد براي ياد گيري اسب سواري حداقل به ٢-٣ دوره آموزش نياز داريد كه حداقل هزينه اي در حدود ١ ميليون تومان يا بيشتر خواهد داشت.

اما ما در اين مجموعه به صورت جامع كليه ي آموزش هاي لازم از مبتدي تا پيشرفته را گنجانده ايم و شما فقط با صرفه هزينه اي بسيار كمتر ، ميتوانيد اسب سواري را ياد بگيريد .

  •  در دسترس بودن هميشگي آموزش :

شما با در دست داشتن هميشگي اين آموزش ها هر زمان و هر مكان ميتوانيد از آن ها استفاده كنيد و نكات ذكر شده را به دقت ياد بگيريد

 

پیشنمایش دوره :

 

 

جهت خرید کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام ما

جهت عضویت در کانال تلگرام اسباز روی عضویت کلیک کنید

عضویت بستن